Rescold

Kategorie

Wysyłki i zwroty

CENNIK:

FIRMA KURIERSKA DPD

Cena brutto PLN

Do 20 kg

24,60 zł

Od 20 do 31,5 kg

34,00 zł

„europaleta” - 1200 x 800 x 144 do 1000 kg

135,00 zł

 

 


 

POCZTA POLSKA

Płatność przelewem

cena brutto PLN

Płatność przy odbiorze

cena brutto PLN

Do 5 kg

18,00 zł

24,00 zł

Od 5 do 10 kg

26,00 zł

32,00 zł

Od 10 do 15 kg

31,00 zł

37,00 zł

 

PŁATNOŚCI

1. Ceny prezentowane w Sklepie internetowym są podane w wartościach netto i brutto (zawierają podatek VAT) wyrażonych w polskich złotych.

2. Do każdego zamówienia Sprzedawca dołącza Dowód zakupu.

3. Kupujący dokonujący zakupu jako Przedsiębiorca na cele prowadzonej działalności gospodarczej oświadcza, iż jest płatnikiem podatku VAT oraz upoważnia Sprzedawcę do wystawiania Dowodu zakupu bez podpisu odbiorcy.

4. Kupujący przy składaniu Zamówienia dokonuje wyboru formy płatności:

a. płatność za pobraniem,

b. płatność przelewem na konto Sprzedającego,

5. W przypadku, gdy Kupujący wybrał inny sposób płatności niż za pobraniem, wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu całości należności (cena oraz koszty dodatkowe) na rachunku bankowym Sprzedawcy.

6. Kupujący ponosi opłatę za doręczenie Produktu pod wskazany adres, która jest określona w warunkach i kosztach dostawy.

7. Sprzedawca zastrzega sobie prawo zmiany cen Produktów prezentowanych na stronach Sklepu, zamieszczania informacji o nowych towarach, przeprowadzenia i odwołania akcji promocyjnych na stronach Sklepu, wyprzedaży bądź wprowadzenia w nich zmian. Uprawnienie Sprzedawcy, o którym mowa w poprzednim zdaniu nie ma wpływu na zamówienia złożone przed datą wejścia w życie zmiany ceny, warunków akcji promocyjnych lub wyprzedaży. O szczególnych warunkach akcji promocyjnych oraz wyprzedaży Kupujący będzie informowany przez Sprzedawcę. Promocje nie łączą się, o ile regulamin promocji nie stanowi inaczej.

 

DOSTAWA

1. Kupujący może wybrać następujące sposoby odbioru zamówionych Produktów:

a. dostarczenie Produktów na adres podany przez Kupującego w zamówieniu przez firmę kurierską,

b. odbiór osobisty.

2. Wybór sposobu odbioru przesyłki dokonywany jest przez Kupującego podczas składania zamówienia w Sklepie.

3. Koszty wysyłki naliczane są zgodnie z aktualnymi cennikami i zależą od wagi oraz rozmiarów przesyłki. Kupujący jest informowany o kosztach wysyłki w trakcie składania zamówienia. Jeżeli koszty przesyłki nie mogą być, w chwili składania zamówienia, automatycznie ustalone przez system informatyczny (np. dla przesyłek o wadze większej niż 31,5 kg, dla których koszt wysyłki uzależniony jest od odległości), koszt ten określany jest w przesłanym potwierdzeniu zamówienia. W takim przypadku dalsza realizacja zamówienia zostaje wstrzymana do chwili otrzymania od kupującego akceptacji podanych kosztów przesyłki (potwierdzenia zamówienia).

4. Koszty dostawy Produktu ponosi Kupujący, o ile nie zastrzeżono wyraźnie inaczej. Aktualne koszty i warunki dostawy znajdują się na stronach internetowych Sklepu w zakładce Koszt Transportu.

5. Kupujący zobowiązuje się do odebrania wysłanego Produktu.


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

jest pusty

Koszt Transportu

CENNIK TRANSPORTU

aktualny cennik transportu

Nowe produkty

Aktualnie brak nowych produktów

Promocje

Aktualnie brak promocji

Czas generowania: 0.2442s